FEIGE Filling Sıvı ve Mai ürün dolumu ihtiyaçları için kimya sektöründe en çok tercih edilen markalardan biridir. Firmamız Bayrak Ambalaj, Alman Feige Filling firmasının 2007 yılı başı itibariyle Türkiye mümessilliğini almıştır.

Feige Filling firmasının faaliyet alanı, sıvı ve mayi ürünlerin dolumu için yarı-otomatik ve tam otomatik dolum istasyonları üretimidir. Diğer firmalardan farklı olarak Feige hacimsel olarak değil ağırlık esasına göre dolum yapar. Sıcaklık soğukluk farklarından, renk farklılıklarından, ürünün içine giren malzemelerin yoğunluk farklılıklarından doğan hacim problemlerine son veren daha birçok üstünlükleri olan bir sistemdir. 

1 kg ile 3000 kg dolum aralığında dolum kapasiteli depolama sistemli, taşıyıcılı veya malları paletler üzerinde depolamak ve naklettirmek suretiyle işleyen bir sisteme sahip tam otomatik dolum sistemleri ve tesisleri üretimidir.

Konusunda dünyanın en büyük üretici ve satıcı firmasıdır. Şimdiye kadar dünya çapında 3.000'den fazla makine müşteriye teslim edilmiştir. Müşterileri; yiyecek, boya ve vernik, kimyasallar, petrokimyasallar, yapı malzemeleri, ticaret, lojistik gibi çeşitli sanayi kollarından küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerdir.

FEIGE Filling’in ağırlık esasına göre çalışan Varil, IBC, Bidon, Kova ve Palet üstü dolum makinelerine ilişkin ayrıntılı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.

Firmanızın sıvı ve mai ürün dolumu ihtiyacına yönelik çözümler sunmamız için BAYRAK AMBALAJ ile iletişime geçebilirsiniz.