1887'de Carl Haver ve Eduard Boecker tarafından kurulan HAVER & BOECKER’in merkezi Almanya'nın Westfalya kenti Oelde'de bulunmaktadır. Haver & Boecker’in Tel Dokuma ve Makine Bölümleri bulunmaktadır.

Haver & Boecker Tel Dokuma Bölümünde; Woven Media and Post Weaving Process, Filters and Fabricated Parts, Wire Cloth Laminates, Industrial Wire Screens, Particle Analysis, Screen Printing Mesh, Hardware Cloth, Architectural Mesh uygulamaları mevcuttur.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Haver & Boecker Makine Bölümü bünyesinde; HAVER & BOECKER Paketleme Teknolojileri, FEIGE Filling, NEWTEC BAG Palletizing, SOMMER Mixing Teknolojileri, IBAU HAMBURG ve W.S. TYLER şirketleri bulunmaktadır.

BAYRAK AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Haver & Boecker Kimyasal Bölümü’nün Türkiye Temsilcisidir.

BAYRAK AMBALAJ, temsilcisi olduğu markalar vasıtasıyla; palet çözmeden, doluma veya torbalamaya, kolilemeden paletlemeye, yüklemeye ve depolamaya kadar üretim tesisinizin ihtiyacına yönelik anahtar teslim projeler üretebilmektedir.

Haver & Boecker, Toz ve Granül ürünlerin paketlenmesi konusunda Dünya’da alanında öncü konumdadır.

Haver & Boecker’in Valve-Bag, Open Bag, Form-Fill-Seal (FFS), Big Bag Dolumu ve Yükleme Sistemleri hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Firmanızın torbalama ihtiyacına yönelik çözümler sunmamız için BAYRAK AMBALAJ ile iletişime geçebilirsiniz.